Blog

Blog

Evden Çalışmada Verimliliği Artıran Faktörler

Ülkemizin geçirdiği süreç ve hızlı yayılan Koronavirüs salgını ile firmalar, ülkemizin pek alışık olmadığı bir kavrama yönlendi; evden çalışma kavramına. Agi Global olarak bu yazımızda, evden çalışma kavramını ve bu süreçte yaşanılan konsantrasyon kayıplarının önüne nasıl geçilebileceğini, sizler için derledik.

Dijital Pazarlamaya Dair Temel İpuçları

Dijital pazarlama ihtiyaç mı, tercih mi, dijital pazarlama faliyetleri markalara ne yönde faydalar sağlıyor, dijital pazarlama konusunda profesyonel bir destek almalı mıyım?

Dijital pazarlama ile ilgili ipuçlarını derlediğimiz, blog yazımızda dijital pazarlama ile ilgili sorularınıza cevaplar bulacaksınız!

Etkinlikler Trend Mi, İhtiyaç Mı?

Bir konferans iki günden fazla sürebilir. Ve o günlerde, bir araya gelen, sohbet eden, fikir alışverişinde bulunan, iş ilişkilerini taklit eden ve muhtemelen birlikte eğlenen ortak çıkarları olan bir topluluk 363 günün geri kalanında ne yapacak? 

Etkinlik Pazarlaması

Etkinlik Pazarlamasının Başlıca Avantajları, 
Etkinlik Pazarlama Türleri,
Etkinlik Pazarlamasını Etkileyen Faktörler hakkında blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Covid - 19 Salgını Sonrası Uzaktan Çalışmanın Geleceği

Covid-19; ekonomiyi, günlük rutinlerimizi, yaşam tarzımızı büyük ölçüde değiştirdi. Bu değişikliklerin bir kısmı, salgın atlatılana kadar hayatımızın içinde olacak.