Hizmetler

Hizmetler

Dijital Pazarlama Çözümleri

Günümüz teknoloji dünyasının olmazsa olmazlarından biri haline gelen dijital pazarlama alanında; kreatif stratejiler ve deneyimli kadromuzla; sosyal medya için kampanyalar, içerik ve hesap yönetimi, arama motoru optimizasyon ve reklamlarıyla ihtiyacınız olan çözümler sunuyoruz. 

 

 

M.I.C.E.

Sahne sizin! Toplantıdan çok akıllarda kalacak bir buluşma için tüm yaratıcılığımızla size özel hikâyeler hazırlıyoruz. Organizasyon, event, otel, lansman, direct marketing, dijital etkinlikler, özel geceler, yankı uyandıran sunumlar, davetler ve çok daha fazlası tek çatı altında hizmetinizde! 

 

 

Kreatif Hizmetler

İletişim ve tanıtım hizmetlerimizin her alanında ihtiyacınıza göre özgün içerikler üretiyoruz. Strateji doğrultusunda verdiğimiz tüm hizmetlerde yaratıcığımızın sınırlarını zorluyor, sizlere yeni olanı sunuyoruz. M.I.C.E. hizmetlerimizden sosyal medya hesap yönetimine, promosyon fikirlerimizden internet sitesi tasarımlarımıza kreatif hizmetler sunuyoruz. 

Danışmanlık Hizmetleri

Yerelleştirme ve dijital medya danışmanlığı alanlarında, sunduğumuz danışmanlık hizmetlerimizle, ihtiyaçlarınızı analiz ediyor ve yerel pazarda fark yaratacak çözümler üretiyoruz. Kültürel dinamikler doğrultusunda dijitalden geleneksele uçtan uca pazarlamada tüm tanıtım ve iletişim faaliyetlerinize alanında uzman ekibimizle rehberlik ediyoruz.